Серія «Сучасна дитяча проза»

Download
Це варто прочитати
це варто прочитати.docx
Microsoft Word Document 442.6 KB

Іван Андрусяк «Стефа і її Чакалка»
Ким вас лякають батьки, коли ви їх не слухаєтеся чи, скажімо, хочете ще побалуватись – а вже давно час вкладатися в ліжечко? Бабаєм? Бабою Ягою? Страшним Дідом? А ось на Слобожанщині такий персонаж – Чакалка!

Іван Андрусяк, Валентина Запорожець, Микола Гриценко «Три дні казки»
Жива поезія дитинства об’єднала в цій книжці три повісті трьох нібито дуже різних і дуже дорослих сучасних українських письменників.

Галина Малик «Вуйко Йой і Страшна Велика Кука»
Кожна дитина любить і має потребу вигадувати – чи якусь історію, чи уявного друга, котрого ніхто з дорослих не може побачити. Фантазія – це те, чого начебто не існує… однак воно все ж є. Вигадка – дуже вимоглива панянка, адже вона хоче не тільки початися, а ще й бути завершеною, цілісною.

Ольга Бусенко «Паперовий янгол»
Книжка, яку ви тримаєте в руках, незвичайна. Ім’я її автора заховане всередині, на сторінках казочок.

Марина Павленко «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?»
Такі звичайні-незвичайні діти, як Ромчик і Ганнуся Сойченки, є в кожній школі та майже в кожному класі.

Інна Волосевич «Про хлопчика»
Ти вже виріс, мій хлопчику? Тобі не терпиться стати зовсім-зовсім дорослим? Що ж – тоді починай!

Катерина Булах «День кота»
Дві подруги, Настя й Кароліна, у перший день літніх канікул перетворюються на кішок і мандрують знайомими околицями, аж поки не настає вечір, і їм час знову ставати людьми. Але Кароліна зникає, і знайти її допоможуть лише нові знайомі – бо з людьми тепер не поговориш…

Галина Ткачук «Вікно до собаки»
Якщо ви знайшли вікно до собаки – вам неймовірно пощастило! Тому що це початок пригод – таких карколомних, барвистих, несамовитих, про які ви досі могли хіба мріяти. Золота рибка виконає ваше заповітне бажання, а веселий і балакучий Ласло Здобич понесе вас крізь час і простір – може, аж до моря… Утім, нічого в світі не буває просто так, а за все – і добре, і погане – приходить відплата. І її ви, разом із героями цієї книжки, теж пізнаєте сповна! 

Леся Воронина «Нямлик і Балакуча Квіточка»
Ви вже, мабуть, знайомі з нямликами – маленькими кумедними чоловічками, які живуть у стіні Олянчиного будинку і понад усе на світі полюбляють манну кашу. Це ж про них написала свою дивовижну книжку «Прибулець з Країни нямликів» відома дитяча письменниця Леся Воронина!

Іван Андрусяк «Кабан дикий – хвіст великий... Друга історія Стефи і Чакалки»
У цій книжці ви знову зустрінетеся з героями повісті Івана Андрусяка «Стефа і її Чакалка», які полюбилися не лише багатьом юним читачам, а й навіть їхнім батькам.


Микола Герасименко «Політ на черешні»
Що не кажіть, а кмітливість – дуже хороша риса! Уміння знайти нехай трохи й незвичний, але хвацький,а головне – правильний вихід із будь-якої ситуації цінується завжди і скрізь.

Анатолій Григорук «Волелюбний вітер»
Якщо ти полюбляєш подорожувати, то повинен знати, що мандрувати в далекі казкові краї краще з вітром, але не звичайним, а Волелюбним. Вирушай разом із ним у подорож – і ти побачиш все на власні очі.

Надія Гуменюк «Зустріч на Босому мосту»
Іноді старі райони на околиці міста приховують давні й дивні таємниці… Саме з такою загадкою зіткнувся хлопчик на ім’я Радик.

Чередниченко Дмитро «Чого Волошка запишалася»
Гадаєте, найцікавіше, що є у квартирі кожної української родини – це комп’ютер і телевізор? А от і ні! Адже все залежить від того, хто фантазує. Наприклад, непосидюча киця Волошка, якій цікаво все, що стоїть, лежить чи відбувається в квартирі, навіть у мийниці може знайти собі пригоду. А постійне встромляння скрізь свого носика тільки вдосконалює фантазії. То Волошка хоче літати, то разом із родиною сидіти за столом, то дістати неба. Киця любить усе помацати, понюхати, полежати на чомусь. Без неї у квартирі нічого не відбудеться!

Лариса Денисенко «Ліза та Цюця П. зустрічаються»
Неймовірні пригоди Цюці П. та її друзів тривають!

Богдан Жолдак «Капосні капці»
Іван Франко переповів нам свого часу сповнену дивовижних пригод східну історію про Абу-Касимові капці, котрі завдали чимало клопотів їхньому власникові, аж доки, врешті-решт, звели його в могилу. Утім, по смерті оголосили-таки через це Абу-Касима – такого бідного, що мав лише ті капці – святим…

Імант Зієдоніс «Кольорові казки»
Жити – це бачити неповторність кожного вечірнього присмерку і чути, що в кожної криниці своя луна.

Олесь Ільченко «Загадкові світи старої обсерваторії»
Ви мабуть вже встигли скучити за загадками старої обсерваторії – таємничої споруди, звідки відкриваються шляхи до інших вимірів?